Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Jagodowo

Jagodowo, kujawsko-pomorskie

  • 88 000 zł
  • 280 m²
  • 314,29 zł/m²

Zdjęcie

Robert Horyzont

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Jagodowo

Jagodowo, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

88 000 zł

280 m²

314,29 zł/m²

Działka rekreacyjna Jagodowo

Zaktualizowane: 15 maja 2026

88 000 zł 280 m² 314,29 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 88 000 zł (314,29 zł/m²)
  • Działka: rekreacyjna, 280 m²
  •   działka ogrodzona
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentuję na sprzedaż Działkę ROD " Pod Wrzosami "w Jagodowie ,
bardzo atrakcyjna cicha i spokojna lokalizacja!

Działka ma 280m2 ,na której znajduje się murowany częściowo podpiwniczony domek o powierzchni 35m2 z dużym zadaszonym tarasem.
Domek posiada dwa przestronne pokoje, część kuchenną , WC, taras i piwnice. (...)

Agent

Robert Horyzont

888 525...

888 525 151

792 238 050

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Robert Horyzont

888 525...

888 525 151

792 238 050

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: