Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Jagodowo

Jagodowo, kujawsko-pomorskie

  • 1 799 000 zł
  • 185 m²
  • 9 724,32 zł/m²

Zdjęcie

Ewa

Skontaktuj się

Dom Jagodowo

Jagodowo, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 799 000 zł

185 m²

9 724,32 zł/m²

Dom Jagodowo

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 799 000 zł 185 m² 9 724,32 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
531 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

531 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 799 000 zł (9 724,32 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 185 m² (155 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: Ytong Energo 36,5 cm; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 531 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (50 m²), strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy dom w standardzie premium, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Jagodowie (gmina Osielsko), w bezpośrednim sąsiedztwie Niemcza i z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Dom o powierzchni całkowitej 185 m² (w tym garaż), dodatkowo strych wykończony panelami. Nieruchomość usytuowana na działce 531 m². Dom został zaprojektowany i wykończony z dużą dbałością o detale oraz komfort codziennego życia. Spójna, nowoczesna stylistyka black & white. Gotowy do zamieszkania. (...)